PRODUKTY:
> analityczne
> surowce przemysłowe
> produkty dla obronności
    i bezpieczeństwa


   BRANŻE:
> farmacja
> przemysł spożywczy
    i paszowe

> chemiczny
    i petrochemiczny

> ochrona środowiska
> obronność
    i bezpieczeństwo

> placówki naukowo-
    badawcze

główna / produkty i branże / ochrona środowiska
    Firma Avantor Performance Materials Poland jest wieloletnim i cenionym dostawcą produktów skierowanych do instytucji związanych z działaniami na rzecz ochrony środowiska. Nasze produkty są m.in. stosowane w laboratoriach Stacji Sanitarno-Epidemiologicznych, Inspektoratach Ochrony Środowiska i Weterynaryjnych.

    Oferta obejmuje odczynniki, sprzęt i szkło laboratoryjne, rozpuszczalniki wysokiej czystości, produkty do mikrobiologii oraz środki do uzdatniania wody. Produkowane w Avantor Performance Materials Poland związki metali szlachetnych są również wykorzystywane przy produkcji katalizatorów.

    Od wielu lat uczestniczymy w postępowaniach przetargowych zgodnie z wytycznymi Ustawy o Zamówieniach Publicznych, jak również realizujemy indywidualne zamówienia naszych Klientów.

    Nasza wiedza i dotychczasowe doświadczenie pozwalają nam również zaoferować Państwu szeroki wachlarz usług analitycznych oraz realizowane na zlecenie odzysk i utylizację odpadów chemicznych.

    Szczegółowe informacje o produktach oferowanych przez nas uzyskacie Państwo w części produktowej niniejszej strony internetowej lub kontaktując się bezpośrednio z Działem Sprzedaży Avantor Performance Materials Poland S.A.

Zobacz również:
produkty analityczne
usługi

Copyright by Avantor Performance Materials Poland S.A.

projekt i wykonanie: ArtGroup & Avantor Performance Materials Poland